IgoBet beoordeling
Ontdek wat IgoBet te bieden heeft. Wij analyseren het spelaanbod, de bonussen en de voorwaarden, zodat u een helder beeld krijgt van dit online casino.
IgoBet Casino Review: IgoBet in Één Oogopslag
IgoBet is opgericht in 2026. Voor wie zoekt naar de betrouwbaarheid van IgoBet: het platform biedt een welkomstpakket van 600% tot € 10.000 en 800 gratis spins, verdeeld over meerdere stortingen.
Kenmerken van IgoBet
- ✓
Uitbetalingstijden
Verwerking van uitbetalingen duurt gemiddeld 48 uur tot 3–5 werkdagen, afhankelijk van de gekozen betaalmethode.
- ✓
Meertalige ondersteuning
Het platform en de klantenservice zijn beschikbaar in het Nederlands en Engels.
- ✓
Toegankelijke stortingen
Storten met Visa of Mastercard kan al vanaf € 20 per transactie.
- ✓
24/7 Ondersteuning
De klantenservice via live chat is 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar.
- ✓
Monday Live Reload
Wekelijkse live casino reloadbonus van 25% tot maximaal € 200.
- ✓
Mobiele ervaring
U kunt spelen via de mobiele browser of de beschikbare app-functionaliteit.
| Exploitant | NEW TECH LIMITADA |
|---|---|
| Registratienummer | 3-102-283100 LTDA |
| Toezichthouder | Kansspelautoriteit |
| Opgericht | 2026 |
| Welkomstaanbod | 600% tot €10.000 |
| Minimale storting | €25 |
| Uitbetalingen | Tot 48 uur of 3–5 werkdagen, verschillende bronnen |
| Valuta's | EUR (€) |
| Klantenservice | Live chat · Email · Telegram · Instagram · WhatsApp |
| App | iOS · Android · Mobile browser · PWA |
| Minimumleeftijd | 18 |
IgoBet Bonussen en Voorwaarden
Voor het claimen van de meeste promoties bij IgoBet is geen bonuscode vereist.
Het royale welkomstpakket is verdeeld over de eerste 10 stortingen, waarbij de eerste storting een 100% bonus tot € 500 én 100 gratis spins oplevert.
Rondspeelvoorwaarden:
• Winsten uit gratis spins dienen 35x te worden rondgespeeld.
• Voor de reguliere casinobonus geldt een rondspeelvereiste van 40x.
• Sportsbook free bets dienen te worden ingezet op minimale odds van 1.90.
Tip: Sluit uw accountverificatie (KYC) vroegtijdig af om vertragingen bij uw eerste uitbetaling te voorkomen.
- Monday Live Reload25% tot €200
Minimale storting €20
- Wednesday Free Spins100 gratis spins
Minimale storting €50 · Woensdag
- Friday Reload - Freebet30% tot €200
Vrijdag
- WELCOME SPORT BONUS500% tot 1500 EUR + 200 FS
- Nodig vrienden uit en verdien tot €1,000 voor elke uitnodiging
- Level Up Prizes
- MULTI BOOST UP TO 200%200%
- Tuesday Reload - Freebet
- 1e Casino Bonus 100% Tot 500 EUR + 100 FS100% tot €500 + 100 gratis spins
- 2e Casino Bonus 75% Tot 750 EUR + 50 FS75% tot €750 + 50 gratis spins
- 3e Casino Bonus 50% Tot 1000 EUR + 75 FS50% tot €1.000 + 75 gratis spins
- 4e Casino Bonus 50% Tot 500€50% tot €500
- 5e Casino Bonus 50% Tot 750 EUR50% tot €750
- 6e Casino Bonus 50% Tot 1000 EUR50% tot €1.000
- 7e Casino Bonus 50% Tot 1500 EUR50% tot €1.500
- 8e Casino Bonus 75% Tot 1500 EUR + 75 FS75% tot €1.500 + 75 gratis spins
- 9e Casino Bonus 50% Tot 2000 EUR50% tot €2.000
- 10e Casino Bonus 50% Tot 500 EUR + 500 FS50% tot €500 + 500 gratis spins
- 1e Sport Bonus 50% Tot 100 EUR + 30 FS50% tot €100 + 30 gratis spins
- 2e Sport Bonus 75% Tot 200 EUR + 30 FS75% tot €200 + 30 gratis spins
- 3e Sport Bonus 100% Tot 300 EUR + 40 FS100% tot €300 + 40 gratis spins
- 5e Sport Bonus 125% Tot 300 EUR + 50 FS125% tot €300 + 50 gratis spins
- 7e Sport Bonus 150% Tot 600 EUR + 50 FS150% tot €600 + 50 gratis spins
- MultiBoost BonusVerhoog je winst op elke weddenschap tot 200%!
- SuperOdds
- Maandag25% tot €200
Maandag
Storten en Uitbetalen
Uitbetalingen kunnen worden aangevraagd vanaf een minimumbedrag van € 40. De maximale opnamelimieten zijn vastgesteld op € 5.000 per dag, € 10.000 per week en € 20.000 per maand. Verwerking van uitbetalingsverzoeken door de financiële afdeling duurt tot 48 uur. Voor betalingen met creditcards geldt een maximum van 10 stortingen per dag en 40 per maand.
- Visa€20 · storten en opnemen
- Mastercard€20 · storten en opnemen
- Revolut€20 · Alleen storten
- Apple Pay€20 · storten
- Google Pay€20 · storten
- N26€20
- Bankoverschrijving€20
- ING€20
- ABN AMRO€20
- Rabobank€20
- iDEAL€20
- BitcoinJa · storten en opnemen
- EthereumJa
- DogecoinJa
- Cryptovaluta€20
- bankkaartJa · €20
- storten€20
- opnemen€40 · 48 uur of langer
Licentie en Verantwoord Spelen
Gokken dient uitsluitend als vorm van ontspanning te worden gezien. Voor informatie en hulp bij kansspelverslaving verwijzen wij naar beGambleAware.org.
IgoBet beschikt niet over een vergunning van de Nederlandse Kansspelautoriteit (KSA). Spelers zijn zelf verantwoordelijk voor het nakomen van eventuele lokale fiscale verplichtingen (zoals de aangifte kansspelbelasting).
In uw accountinstellingen kunt u speellimieten instellen of een verzoek tot zelfuitsluiting indienen via de klantenservice.
- ToezichthouderKansspelautoriteit
- ExploitantNEW TECH LIMITADA
- Registratienummer3-102-283100 LTDA
- AdresPROVINCE 06 PUNTARENAS, CANTON 11 GARABITO, JACÓ, PASTOR DÍAZ AVENUE, EAST SIDE OF THE MUNICIPALITY OF GARABITO, PLAZA JACÓ, OFFICE 3, GARABITO, PUNTARENAS, COSTA RICA
- LandCosta Rica
- Minimumleeftijd18
Veelgestelde Vragen
Wat is de minimale storting per betaalmethode?
De minimale storting bedraagt € 20 voor bekende betaalopties zoals Visa, Mastercard, Revolut, Apple Pay, Google Pay en N26.
Welke betaalmethoden worden ondersteund?
U kunt onder meer storten en opnemen via Visa, Mastercard, Revolut, Apple Pay, Google Pay en N26.
Hoe lang duurt een uitbetaling?
Na goedkeuring duurt een uitbetaling doorgaans tot 48 uur voor e-wallets of 3 tot 5 werkdagen via bankoverschrijving.
Welke promoties zijn er voor terugkerende spelers?
Onder meer de Monday Live Reload (25% tot € 200), Friday Reload Freebet (30% tot € 200) en de MultiBoost Bonus op sportwedenschappen tot 200%.